Opublikowano:

Podsumowanie jesień 2014, czyli co u mnie.

Podsumowanie ostatnich miesięcy, bo dawno nie zaglądałam tutaj a to dlatego, że doba jest taka krótka! Z dumą mogę powiedzieć, że pracuję nad swoimi marzeniami. Spełniam się jako instruktor, robię to co mnie cieszy. Na mojej stronie znajdziecie grafiki zajęć, gdzie i kiedy prowadzę zajęcia.
W nowym roku planuje dalszy rozwój kolejne kursy, ale jeszcze nie zdecydowałam w którą stronę pójdę… ale będę korzystać z każdej szansy jaką przyniesie los. Póki co jest możliwość by Zostać modelką ForPro do wiosennej kolekcji Nike
Dlatego bardzo proszę WAS o pomoc i polubienie moich zdjęć : klikajcie tutaj i lajkujcie!


Nowe współprace nowe zajęcia:

Jak wspomniałam w zakładce GRAFIK ZAJĘĆ znajdziecie mój rozkład jazdy, czyli zajęcia jakie prowadzę. Zupełną nowością są zajęcia na trampolinach, znane jako #PowerJump podczas których możesz spalić 1000 kcal w ciągu godziny!

Nowe testy:
#Dieta nie musi być nudna! Masła orzechowego My Protein nikomu chyba nie trzeba przedstawiać: słodko , zdrowo i pożywnie! 100% orzechów idealny do omletów i wafli ryżowych na pyszne śniadania i przekąski.

Dbaj o ciało nie tylko przez ćwiczenia, inwestuj w dobre kosmetyki! Bądź #Beauty ! Uśmiech to podstawa, zarażaj śnieżnobiałym uśmiechem i #wybielaj z iWhite więcej już wkrótce.

Przy okazji proszę o komentarz jak się podoba nowy wygląd bloga?

  RUDZIENKA

0 komentarzy do: „Podsumowanie jesień 2014, czyli co u mnie.

  1. a ja nigdy nie jadłam masła orzechowego 😀

  2. Ładnie dobrałaś kolory na blogu, bardzo ładne zdjęcia :).

  3. ooo jaki fajne masło orzechowe, ja uwielbiam kupowałam Sante ale tam tylko 97% orzechów:)

  4. Zajęcia na tampolinach? Już się jaram 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewiętnaście − dziewięć =