Opublikowano:

KarmimyPsiaki – Charytatywny Maraton Zumby – KARMA WRACA

Gdy dostałam wiadomość z propozycją wzięcia udziału w akcji Karmimy Psiaki  byłam jak najbardziej na tak, jedynie informacja, że to cykl maratonów Zumba dawała mi do myślenia. Niestety Zumba nigdy szczególnie mnie nie ekscytowała, gdyż częściej można było mnie spotkać na zajęciach #BodyCombat niż #Zumba. Jednak wiadomo było, że pojawię się na tym wydarzeniu.

Kilka słów o akcji:

#KarmimyPsiaki jest to ogólnopolska akcja wspierająca bezdomne zwierzęta z polskich schronisk. Szereg maratonów Zumby, dzięki którym niesiemy pomoc w gorących rytmach i wspaniałych humorach. 
Podczas 3 godzinnego maratonu, wylałam hektolitry potu i zdecydowanie naładowałam baterię. Wspaniali instruktorzy, doskonała muzyka i atmosfera nie do powtórzenia. To wszystko sprawiło, że ten maraton to dopiero początek mojej przygody z zumbowaniem!

Zdecydowanie jestem za takimi akcjami! #KarmaWraca Jeśli nie miałaś okazji brać udziału 
w maratonie także możesz pomóc.
O co chodzi tym razem? Chcemy w kreatywny sposób uzbierać karmę dla wszystkich psiaków 
z 16 polskich schronisk, którymi opiekujemy się w III edycji.
Robiąc sobie zdjęcie z hasłem kampanii „Karma wraca”, wrzucając je na swój profil społecznościowy i odpowiednio hashtagując trzema hasztagami (#1selfie1posiłek, #karmawraca, #karmimypsiaki) – sprawiamy, że jeden z bezdomnych psiaków dostaje michę pełną karmy. Jedno zdjęcie = jeden posiłek – nam zajmie to chwilę, a tysiące psiaków nie będzie chodzić głodnych.
Czy ktoś z Was brał udział w którymś z maratonów? Jak wrażenia? Dołączcie do akcji #karmawraca .

  RUDZIENKA

0 komentarzy do: „KarmimyPsiaki – Charytatywny Maraton Zumby – KARMA WRACA

  1. Widze że blog ciekawy ale chyba na nim nie zarabiasz. A możesz zarobić całkiem nieźle promując produkty związane ze zdrowiem i urodą, szkoda żeby ruch na twojej stronie się marnował, wpisz sobie w google – spieniężanie stron o zdrowiu i urodzie

  2. Trzy godny zumby??? Musiała być mega PETARDA 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pięć × 4 =