Opublikowano:

Targi FIT EXPO – czyli szkoleń ciąg dalszy

Nie chwaliłam się , ale ostatnio zdobyłam nowe kwalifikacje: jestem instruktorem Zumby i Fit and Jump! I mam na to papier 😉 A tutaj już wkrótce tuż pod nosem kolejne atrakcje! Już w maju! Targi Fit Expo! Szczególnie jako instruktora interesuje mnie konwencja fitness. W świecie fitness to kolejna okazja do podszkolenia swojego warsztatu, chodzi mi mianowicie o Eu4yęę. W zeszłym roku niestety udało mi się tylko biernie uczestniczyć, gdyż dużo czasu pochłonęła mi organizacji spotkanie FIT blogerów -> relacja tutaj. W tym roku fit gromadka spotyka się w ramach targów, tak więc będzie się działo!

 

Z całego programu konwencji interesują mnie najbardziej wszystkie skupiające się na ćwiczeniach Pilates prezentowane przez BODY REVOLUTION SCHOOL oraz CREATIVE PROFESSIONAL FITNESS, a także KUŹNIA TRENERÓW w zeszłym roku pamiętam ich z konwencji, nie omieszkam też zobaczyć JUMPING FITNESS i innych dla mnie nowych tak jak BOKWA®.
Cały program do wglądu na stronie konwencji: Euforya 2015.
Z kim widzę się na Targach i na konwencji??? Bądźcie czujni, bo wkrótce konkurs z wlotkami na targi!

RUDZIENKA

0 komentarzy do: „Targi FIT EXPO – czyli szkoleń ciąg dalszy

  1. czekam na konkurs! 🙂 wiesz może coś więcej o tym spotkaniu blogerów? nie widziałam jakichś szczegółowych informacji na ten temat

  2. Super zdjęcie. Świetnie to wygląda 🙂

  3. OMG. ile ludu 🙂
    Pozdrawiam,
    Fit-healthylife.blogspot.com

  4. Wow gratulacje i z niecierpliwością czekam na konkurs!

  5. Gratki Kochana za instruktora:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

16 − dziewięć =