Opublikowano:

Tygodniowy mix- rozwiązanie konkursu!

Na koniec tygodnia mam dwa Was dobre wieści, w postaci wyniku konkursu. Będę starać się coraz częsciej nagradzać Was za aktywność na moim blogu, bo wkońcu największa radość jest taka, że czytacie to co piszę 🙂 Taka misja!
Chciałabym pogratulować Justynie K. 

Aktywnej części czytelniczek rzucam wyzwanie, by wyrzeźbić i utrzymać piękny brzuch. Motywujmy się, bo jesienna szaruga nadchodzi więc czas w nawyku mieć uwalnianie endorfin!


Dołączcie do wyzwania i zachęcajcie resztę dziewczyn umieszczając baner na blogach!

{<a href=”http://inrudzienkasmind.blogspot.com/2013/09/wyzwanie-abs-wyrzezb-i-utrzymaj-anatomia.html” target=”_blank”><img src=”http://i.imgur.com/o0DdBgQ.jpg” alt=’Create your own banner at mybannermaker.com!’ border=0 /></a><br>Copy this code to your website to display this banner!<br><textarea cols=”40″ rows=”2″><a href=”http://inrudzienkasmind.blogspot.com/2013/09/wyzwanie-abs-wyrzezb-i-utrzymaj-anatomia.html” target=”_blank”><img src=”http://i.imgur.com/o0DdBgQ.jpg” alt=’Create your own banner at mybannermaker.com!’ border=0 /></a><br><a href=”http://www.mybannermaker.com/”>Make your own banner at MyBannerMaker.com!</a></textarea>}

Pomimo tego, że dziś piątek 13-go i okropnie zmokłam oczywiście jadąc rowerem bez błotników 😛 Dostałam dziś paczuszkę od Japanstyle24 z moim szaraczkowym blezerkiem, więc zaprezentuję go Wam wkrótce 🙂 Chciałam przy okazji pochwalić sklep za turbo szybką wysyłkę!

 Nadal testuję dania z Babci Zosi z SYS i powiem Wam, że dawno nie jadłam przygotowując jedzenie
w mig tak zdrowo! Ciągle nie mogę się nasmakować dań z soczewicą, czuję że teraz będzie do mój top składnik 😉

Dziekuję, że jesteście i życzę miłego piąteczku :)))

RUDZIENKA

0 komentarzy do: „Tygodniowy mix- rozwiązanie konkursu!

  1. oooo jestem ciekawa jak blezer naprawdę prezentuje się na sylwetce, więc czekam na fotke! widziałam go już wcześniej i bardzo mi się spodobał.

  2. Widzialam na Allegro i tez bardzo ciekawi mnie jak wyglada na kims. Koniecznie dodaj zdjecie:).

  3. Gratuluję zwyciężczyni:) Zapraszam cie serdecznie na mojego nowego bloga, tak jak obiecałam tak już jest:) http://szczypta-soli.blogspot.com/

  4. Gratulacje wszystkim 🙂

    Co tak naprawdę myślimy mówiąc 'zaburzenia odżywiania'? http://www.dzisiejsza-nadzieja.blogspot.com

  5. Jejjuuuu dziękuje dziękuje dziękuje :):):):* Bardzo się cieszę z wygranej… Pozdrawiam :*

  6. NIedługo bedzie outfit dodany 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

cztery + 5 =