Opublikowano:

Jedwabna terapia Biosilk

Wracamy do ulubionych produktów marki Faroulk, moim zdecydowanie jest seria Biosilk. Każda z Was zna z pewnością jedwab do włosów dostępny w małych buteleczkach. Od miesiąca testuję dwa jedwabie Biosilk. Pierwszy to nowość jedwab Silk Therapy Lite, drugi to doceniony już jedwab Silk Therapy.

Obydwa produkty stosuje zarówno na mokro jak i na sucho. Zazwyczaj są uzupełnieniem codziennej pielęgnacji: szampon, następnie odzywka, na koniec jedwab. Jedwab ma za zadanie nawilżyć włosy, a dzięki delikatnej konsystencji wygładzić je. Przyznam szczerze, że moje włosy bardziej polubiły nowa odsłonę popularnego jedwabiu. Moje wysuszone blond końcówki ombre dzięki niemu znów stały się gładkie. Genialnie sprawdza się przy ich prostowaniu ! Włosy wyglądają jak z reklamy! Niebywale dużym plusem , ze obydwa produkty stosujemy bez spłukiwania. Produkt jest bardzo wydajny, stosujemy dosłownie kropelkę na włosy by dodać im jedwabistości.
Testowałam także w tym miesiącu kationową odżywkę Biosilk Silk Filler. W moim przypadku jest zbawienna, ponieważ moje włosy poniosły skutki słonecznych wakacji i zaczęły się bardzo plątać. Produkt który trafił w moje ręce jest odżywką , która ułatwia rozczesywanie i wzmacnia włosy. Idealnym rozwiązaniem jest aplikacja w formie sprayu.  szczególnie przy codziennej stylizacji: przy użyciu prostownicy / suszarki.  Przywraca naturalną wilgoć włosom i dodatkowo chroni przed wysoka temperaturą.

RUDZIENKA

0 komentarzy do: „Jedwabna terapia Biosilk

  1. Mogę polecić wodę jako kosmetyk dla włosów, uzdatniona woda może pomóc w pielęgnacji włosów warunkiem jest usunięcie z niej chloru i innych wysuszających substancji. Można to osiągnąć poprzez nałożenie na prysznic filtra prysznicowego z kdf-woda jest jak nie ta sama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × pięć =