Opublikowano:

Gadżety do biegania- wkładki żelowe

Kilka  miesięcy temu kupiłam wkładki żelowe do obuwia z myślą o podpicowaniu moich butów do biegania. Leżały tak sobie zapomniane, aż nabrały tak zwanej mocy urzędowej. Dziś miały swoją premierę! Czekałam do wieczora z niecierpliwością jak dziecko przed rozpakowaniem prezentu , by je wypróbować podczas wieczornego biegania. Niestety moje plany nieco pokrzyżowała pogoda, ale suma sumarum pobiegałam 

i przetestowałam też!
Wkładki, które zakupiłam w „Biedrze” (max 10zł) wykonane są z materiału utrzymującego właściwą temperaturę ciała-coolmax. Jak teraz doczytałam są one do codziennego stosowania, nie tylko do biegania. Zgodzę się, że podczas biegania amortyzacja jest zdecydowanie lepsza, stopa jest stabilniejsza zwłaszcza gdy nawierzchnia jest mokra od deszczu jak dziś. Zobaczę z czasem jak się sprawdzą, ale póki nie mam wypasionych butów tylko proste Reeboki z wyprzedaży co prawda do biegania to taki tunning powinien się sprawdzić. A Wy macie jakieś swoje ulubione gadżety?

 Instagram

RUDZIENKA

0 komentarzy do: „Gadżety do biegania- wkładki żelowe

  1. Ja nie używam żadnych gadżetów. Buty, spodnie i koszulka, ewentualnie zegarek i Endomondo 🙂 A te wkładki to bardziej korzyść dla zdrowia niż zwykły gadżet. Świetny pomysł. Ciekawa jestem jak Ci się będą sprawiały. Pomyślę też nad kupnem, bo bardzo mnie zachęciłaś 🙂

  2. Mnie by się coś takiego przydało do butów na obcasie, bo często robią mi się odciski :p W sumie chyba się przejdę do Biedronki.

  3. Moje buty są moim jedynym i ukochanym gadżetem. Była to miłość od pierwszego wejrzenia ^^ Na tyle dobrze amortyzują, że już nic do nich nie wkładam.
    Do tego ewentualnie telefon z muzyką 🙂

  4. wkładki to mały wydatek a super się biega ! chciałabym jakiś zegarek z endomondo, bo z telefonem to troche lipa biegać:)

  5. Już dawno byly w ofercie, ale pewnie w Rossmanie coś bedzie do butów na obcasie:)

  6. o to muszę obczaić jakie masz ;-))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

14 − 8 =