Opublikowano:

Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych- Twoja codzienność a stres

Pamiętacie jak pisałam o spotkaniu Kobiet Przedsiębiorczych w Poznaniu? Dla przypomnienia TUTAJ!
Kolejna edycja już jutro tj. 18 marca. 
Tematem glównym będzie stres, a dokładniej jak się go pozbyć. Dyskusja może być ciekawa, gdyż warto oprócz aktywności fizycznej znaleźć kolejny sposob na walkę z tym niekorzystnym zjawiskiem.

Stres jest nieodłącznym towarzyszem życia kobiety. Dopada nas na każdym kroku: praca, napięte terminy, przytłaczające zadania, do tego dom, rodzina i wszelkiego rodzaju dodatkowe obowiązki i rzeczy do zrobienia, których lista nigdy się nie kończy. Cierpimy na nieustanny brak czasu, utrzymując szaleńcze tempo i narzucając sobie same bardzo wysoko poprzeczkę.
Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Jak sprawić, żeby stres nami nie zawładnął i osiągnąć równowagę zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym?
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak walczyć ze stresem zapraszamy Cię serdecznie na spotkanie w ramach projektu Przedsiębiorcza Kobieta, który odbędzie się 18 marca o godzinie 17.45. w Archiwum Klub na ulicy Wronieckiej 18/Mokrej!
Prelekcję poprowadzi Pani Hanna Skrivanek – założycielka firmy Passepartout Profesjonalne Szkolenia, doktor nauk humanistycznych, dydaktyk i szkoleniowiec.
Jako Gość Specjalny wystąpi założycielka firmy CoWalski – Aleja Inspiracji, która jest Partnerem Przedsiębiorczej Kobiety w Poznaniu, Pani Magda Kowalska! Opowie nam o coworkingu dla Przedsiębiorczych Kobiet oraz oczywiście o swojej drodze do sukcesu i własne biznesu!
Znajdzie się również chwila relaksu i zabawy! Pan Roch Kierstein z Klubu Archiwum zaprezentuje nam, jak się robi pyszne drinki! Będziemy miały również okazję ich skosztować;)

Dołącz do wydarzenia tutaj


RUDZIENKA

0 komentarzy do: „Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych- Twoja codzienność a stres

 1. wow
  takie spotkanie to świetna sprawa 🙂

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  🙂

 2. no tak, z Ciebie to juz niezłu poznański przedsiębiorca 🙂

 3. szkoda, że tak daleko, ale czekam na streszczenie 🙂

 4. Dla mnie też za daleko, ale poczytam relację.

 5. świetne są takie spotkania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 × cztery =