Opublikowano:

Przedsiębiorcza Kobieta – Networking

Wczoraj uczestniczyłam w kolejnym już spotkaniu Przedsiębiorczych Kobiet Poznań, tym razem była mowa o networkingu. Tytułem wstępu powiem, że jest to ogólnopolska inicjatywa z której warto korzystać! Spotkania są cykliczne, rozwijające , ciekawe, poznajesz nowych ludzi i nawiazujesz kontakty, nie tylko branżowe. W dzisiejszych czasach „znajomości” są niezwykle ważne, a  ta studencka organizacja pozwala rozwijać się i ułatwiać sobie życie zarazem, przy kawie i w wspaniałej atmosferze! Bardzo polecam odwiedzić strone glówną i w miarę możliwości wybrac się na takie szkolenie, nie są to duża koszta a myślę , że każda z nas oprócz tego, że dba o swoje ciało to pragnie mieć piękny umysł!

Szkolenie , które odbyło się wczoraj dotyczylo Networkingu. Istotne hasło w tych czasach, przede wszystkim ze względu na wciąż rozwijające się portale społecznościowe, na ktorych warto bywać! Nawet pisząc bloga, należy mieć Facebooka i Instagrama ( jak nie tweetnąć coś jeszcze w międzyczasie). Każdy „kontakt” jest ważny 🙂 dla naszego rozwoju i istnienia w sieci. Szkolenie bardzo wartościowe, otwierające oczy na takie proste mogło by się wydawać sprawy jak nawiązywanie kontaktów. Wczoraj była sposobność poznania takich Kobiet Przedsiębiorczych jak Inga Bielińska oraz Katarzyna Piwecka, dodatkową atrakcją były pogaduszki przy kawie w ramach nawiązywania relacji oraz nagrody od sponsorów. 🙂

RUDZIENKA

0 komentarzy do: „Przedsiębiorcza Kobieta – Networking

 1. hmyy ciekawe też tak chce, takiego szkolenia:)

 2. Czy takie szkolenia są bezpłatne? Trzeba studiować na jakiejś uczelni? Czy można przyjść z ulicy?

 3. Z miłą chęcią uczestniczyłabym w takim spotkaniu- bardzo to kreatywne i pobudzające wyobraźnię. Właściwie to planuję uczestnictwo, muszę zgrać terminy i poszukać w okolicy 🙂

 4. Ciekawe spotkanie. Też z chęcią poznałabym trochę tajniki z tej kategorii:)

 5. Idea spotkań jest świetna!

 6. ja ledwie ogarniam swojego bloga, założyłam profil na fb ale rzadko tam bywam. wiem, że niektórzy mają po 10 kont na różnych serwisach .

 7. brzmi bardzo ciekawie, chętnie wybrałabym się na takie spotkanie 🙂

 8. Chętnie uczęszczam na spotkanie networkingowe połączone z ciekawymi prelekcjami. Zawsze można poznać tam ciekawych i inspirujących ludzi.

 9. Brzmi super, z chęcią bym się wybrała na takie spotkanie. 🙂

 10. trzeba się wcześniej określić i zaplacić za wejscie, ale uważam że 20 zł czy 39 zł to niewiele za taki ogrom wiedzy ! Poza tym trzeba inwestować w siebie i wykorzystywać wszystkie możliwosci 🙂

 11. Racja, kontakty to połowa drogi do sukcesu. Kolejna część to umiejętności i wiedza oraz tolerancja 🙂
  Z chęcią wybrałabym się na takie spotkanie, ale troszkę długa droga z Wrocławia do Poznania 😉 Generalnie mam mało czasu na rozwijanie dodatkowych zainteresowań oprócz studenckiego życia na uczelni.

 12. świetny blog 😉

 13. Cześć 🙂
  Chciałbym Cię serdecznie zaprosić do rejestracji na forum skierowanym szczególnie do blogerów, gdzie możesz się dzielić swoją wiedzą i wsparciem:
  http://www.twojasylwetka.cba.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dwa + siedemnaście =