Opublikowano:

Nowy rok, nowy/a ja! Niech w tym roku postanowienia noworoczne wypalą!

Mamy rok 2017 czy jesteśmy na to gotowi czy nie, on i tak już nadszedł. Jest to dobry czas by wprowadzić zmiany w swoim życiu: by czuć się lepiej, robić ciekawe rzeczy, realizować marzenia. Wszyscy dążymy do tego, jednak wyznaczamy sobie bardzo często zbyt wysoko postawione cele, jeśli chodzi o postanowienia noworoczne. Najprostszym przykładem o jest obiecywanie sobie bycia fit w Nowym Roku, zrzucenie wagi o kilka dobrych kilogramów. A przecież nie przytyłeś/aś wczoraj nie schudniesz jutro! Jest to proces wymagający zmiany nawyków!  Dlatego brak nam zapału, gdy zmuszasz się do czegoś do czego do końca nie jesteś przekonany/a to to nie wyjdzie.  Rezygnujesz, bo po tygodniu nie widzisz efektów, na to trzeba trochę poczekać- co najmniej kilka tygodni!

 

Jak Wy mam swoje postanowienia , nowe cele, marzenia, które chciałabym wprowadzić w życie. Bardzo dobrym i sprawdzonym jest prowadzenie dziennika o którym pisałam tutaj ,  najważniejsze by mówić o tych zmianach innym, by w chwili zwątpienia to właśnie bliscy powiedzieli Ci : Nie wymiękaj! Napisz swoje cele na kartce, mów znajomym o tym czego chcesz osiągnąć, tak już jest gdy wiesz , że jak ktoś Cię „sprawdza” to nie odpuścisz , bo Ci głupio . Dlatego w kupie siłą – dołącz do wydarzenie na FB , napisz swoje cele i melduj jak się za to wziąłeś/aś . Razem będzie raźniej!
Polecam też zrobienie mapy myśli, o której pisałam tutaj. Wizualizacja efektów jest bardzo ważna, bo czujesz się tak dobrze jakbyś już osiągnął/a ten cel! Jest to wypróbowany przeze mnie sposób , który działa!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 × 2 =