Opublikowano:

Konkurs #FitExpo2017

Już w następny weekend w Poznaniu inwazja #fit maniaków, co roczne święto dla każdego kto kocha aktywność fizyczną targi #FitExpo. W tym roku oprócz konwencji fitness EU4YA, możemy liczyć na szczególne atrakcje takie jak zawody Polish Pole Sport Championships, strefa Women’s Health a także trening na 100 trampolin z Akademia PowerJump.

 

Co należy zrobić by wygrać wejściówkę na targi?

w komentarzu napisz uzasadnij dlaczego Ty powinnieneś/powinnaś zdobyć wejściówkę .

 

Konkurs trwa do czwartku 11.05 do 19:00.

 

wyniki na blogu wyniki 0 21:00.

 

 

Dziękuję za komentarze : ) Wygrali wszyscy!!! Sprawdźcie maila.

8 komentarzy do: „Konkurs #FitExpo2017

  1. Chciałabym móg poczuć tą atmosferę na własnej skórze. Niestety przegapiłam zapisy na Zlot Blogerów i chyba nie będzie mi dane wziąć udziału w tegorecznej edycji – ten konkurs to ostatni promyk nadziei 🙂

  2. Ja uwielbiam ja oba tu jest i skaczę na niej bo pot leje się ale niewywrócę się.To właśnie ja powinienem dostać wejściówkę i skakać instruktorami spalić mega dużo kalorii.

  3. Powinnam zdobyć wejściówkę, ponieważ chciałabym kibicować znajomym 🙂 I na jumpach i na zawodach pole dance, w których biorą udział. Wiadomo, bez wsparcia kibiców ciężko wygrać 🙂

  4. Ostatnio mam kryzys treningowy- żaden sport nie przynosi mi przyjemności, bieganie przystało sprawiać mi przyjemność, ćwiczenie z YouTubem mnie znudziło, szukam czegoś nowego! Udział w Targach na pewno dałby mi inspirację do powrotu do aktywności fizycznej, może dowiedziałabym się o jakimś nowym treningu, który przypadłby mi do gustu? Z chęcią wzięłabym też udział w treningu na trampolinkach! Nigdy nie miałam okazji spróbować!

  5. Pragnę wygrać wejściówkę, bo po urodzeniu dziecka, moja motywacja leży i kwiczy. A wierzę, że na targach dostanę takiego kopa, że w końcu ruszę swoje 4 litery ?

  6. jestem aktywna osoba i chcialabym wyprobowac nowe ciekawe sprzety sportowe

  7. moja przygoda z aktywnym życiem dopiero się zaczyna, więc możliwość udziału w tak fajnym wydarzeniu zmotywowałaby mnie bardziej do ćwiczeń 😉

  8. Pokochałam Trampoliny od pierwszych zajęć. Chciałabym zobaczyć wszystko co z nimi związane i dać sobie kopa i motywację na kolejne miesiące skakania:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

piętnaście − 3 =