Opublikowano:

Koncertowo !

Dzisiaj niestety zabrakło energii na poranne bieganie.a to dlatego, że wczoraj miałam przyjemność być na koncercie Bryana Adamsa! Niesamowita osobowość, człowiek-orkiestra, muzyk, wegetarianin,aktywny działacz GreenPeace.

Koncert odbył się na terenie Poznańskich Targów, pomimo tylko siedmio tysięcznej widowni koncert był wspaniały! Bryan ma świetny kontakt z fanami, do tego jest ma niespożyte zasoby energii co zapewne jest powiązane z trybem życia i wgetariańską dietą!

Dwugodzinny koncert, przepełniony znanymi i bardzo znanymi kawałkami artysty. Nie było osoby która się źle bawiła, śpiewali wszyscy i wydawać by się moglo że wszyscy znali też słowa piosenek!

 Koncert został zorganizowany w ramach serii koncertów „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”.

Totalnym zaskoczeniem podczas tego koncertu było to, że Bryan zaprosil na scenę dziewczynę z widowni i zaśpiewał z nią piosenkę „When You’re Gone”, którą w oryginale wykonuje ze znaną zespołu Spice Girls -Melanie C.

 Jak się okazało Bryan Adams nie był jedyną Gwiazdą, którą mogłam zobaczyć na żywo wczorajszego wieczora. W tłumie fanów wypatrzyłam Weronikę Książkiewicz. Moją uwagę przykuła znajoma fryzura z miesięcznika HOT na którego to była na okładce:-)

Wieczór zaliczam do udanych!

0 komentarzy do: „Koncertowo !

  1. Totalnym zaskoczeniem było to,że Bryan zaśpiewał piosenkę z osobą z widowni? Hm… Dziwne,bo robi to na każdym koncercie i prawie na każdym bierze kobietę,ponieważ do tej piosenki no wiadomo nadaje się na 2 osobę tylko kobieta. Ogólnie jestem na tak co do Twojej relacji oprócz tego totalnego zaskoczenia. Widać chyba nie jesteś fanką Bryana.

  2. Nie jestem fanatyczką i nie widziałam jego koncertów więc dla mnie to bylo zaskoczenie 🙂 Uwielbiam takie eventy , a takiej osobowości w POZnaniu nie zobaczyć to grzech!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

szesnaście − 11 =